Pronájem elektrocentrál a dieselových generátorů
  • Každoroční zátěž do 100% výkonu, servis od profesionálů v ceně pronájmu.
  • Bez nutnosti nákladné počáteční investice.
  • Žádné další výdaje za pravidelný servis externí firmou.
  • Záruka po celou dobu pronájmu.
  • Možnost Automatického startu a vypnutí.
  • Možnost výměny výkonu kdykoliv v průběhu pronájmu (navýšení snížení výroby atd.).
  • Bez nutnosti vlastního kvalifikovaného personálu pro údržbu stroje.
  • Bez nutnosti drahých paušálu za držení pohotovosti.
  • Vzdálená správa a kontrola stroje.

Nezávazná poptávka

V případě, že do Vašeho podniku potřebujete záložní zdroj elektrické energie, potřebovali byste, aby sám se nastartoval. Ideálně aby jste se o něj nemuseli starat a ideálně pokud by to bylo bez velké počáteční investice!  Nemáte, technické pracovníka, který by se o elektrocentrálu staral? Jste v pronájmu a nechcete pořizovat vlastní diesel generátor? Nevíte, jak se bude Vaše podnikání vyvíjet? Máte časté výpadky proudu a nemůžete si dovolit čekat, zda někdo dorazí se záložním zdroje (pokud vůbec dorazí a nepřijede pozdě).

Pronajmutí elektrocentrály je velice jednoduché. Stačí nás kontaktovat na mobilním telefonu, technik by následně udělat technickou obhlídku. Standardně, pokud instalace je jednoduchá a místo vyhovuje umístění elektrocentrály, naše cena obsahuje i instalaci v místě.

Následuje podpis smlouvy a samotná instalace elektrického agregátu. Elektrocentrála se instaluje sériově, tedy stačí rozpojit přívodní silový kabel a do smyčky vložit elektrocentrálu u které je nainstalování ATS deon. ATS deon ve spolupráci s řídící jednotkou DSE 7320, již zajistí automatický start. Zbývá pouze nastavit hodnoty startování (za jak dlouho se má pronajatá elektrocentrála startovat a je to).

Řídící jednotka DSE7320 umí komunikovat přes internet, tedy technik umí ovládat elektrocentrálu přes mobilní aplikaci. Elektrocentrála je následně zavedena do seznamu naší společnosti. Technici následně přidanou elektrocentrálu monitorují na dispečinku.

V případě výpadku proudu se přes ATS elektrocentrála sama nastartuje a funguje bez obsluhy.

V případě nastartování, zasíláme zákazníkovi SMS s informací, že je nastartováno. Podle velikosti nádrže PHM je nutné následně dolít pohonné hmoty. Tento čas se pohybuje obvykle okolo 10 hodin. Velikost nádrže však závisí na zákazníkovi.

Jednoduché a efektivní pro Váš provoz. Pokud by Vás naše služby zaujali prosím kontaktuje nás.

Nabízíme pronájem elektrocentrál v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Olomouci, Pardubicích, Liberci, Hradci Králové, Lovosicích, Opavě, Karlových Varech, Českých Budějovicích i v dalších městech.

Nezávazná poptávka
Centrála a výdejní místa
Kontaktujte nás

Naše společnost má řadu výdejních míst po celé České republice. Při pronájmu i prodeji elektrocentrál našim zákazníkům nabízíme možnost dopravy až na místo užití nebo odběru.