Výhodný pronájem dieselových generátorů v Krupce

Nabízíme pronájem dieselových generátorů v Krupce pro každou výrobní firmu, festival či stavbu. Ať už to bude stavba mimo dosah elektrické sítě nebo větší akce, Valeon servis s.r.o. vám bude k dispozici i v Krupce.

Příprava řešení

Než se budeme moci domluvit na konkrétních podmínkách pronájmu, budeme potřebovat vědět, jak silný máte jistič. Tuto informaci naleznete přímo u jističe, případně na faktuře za elektřinu. Pokud z nějakého důvodu tuto informaci nemáte, bude potřeba zjistit, jaký je celkový příkon odběrových míst a spotřebičů. Užitečná bude rovněž informace o vzdálenostech mezi odběrovým místem a dieselovým generátorem. Bez těchto informací nevybereme ideální řešení pro vaši situaci.

Sestavíme nabídku na míru

Pokud si nejste jistí, můžeme k vám vyslat našeho technika, který situaci obhlédne a sestaví nabídku na míru vašim potřebám. Pokud by se jednalo o větší akci, jako například event či festival, mějte k dispozici mapu rozmístění stánků a odběrových míst. Jen tak dokážeme sestavit přesný plán s dostatečně silnou elektrocentrálou. Není snad nic horšího, než když vám v tom nejlepším vypadne proud. 

Kompletní servis

Vedle samotného pronájmu samozřejmě zajistíme dopravu, instalaci a následnou deinstalaci dieselového generátoru. Samozřejmostí je pro nás také kabelový materiál, nádrž na palivo i trvalá obsluha profesionálním atestovaným elektrikářem. Zkrátka kompletní řešení i pro náročné klienty

Všechny naše elektrocentrály pravidelně testujeme a servisujeme dieselové generátory. I proto nabízíme záložní centrály v případě problému, aby vaše akce nebyla ničím ohrožena. To nám umožňuje naše široká flotila dieselových generátorů s výkonem 400 kVa až 1 800 kVa

Využijte slevy při dlouhodobém pronájmu

V případě dlouhodobého pronájmu našich dieselových generátorů nabízíme slevu, čím déle budete pronajímat, tím větší slevu poskytneme. Zpracování cenové nabídky pronájmu dieselových generátorů uděláme zdarma, stačí nás pouze kontaktovat.

Potřebujete
dieselový generátor
v Krupce?

Pro zákazníky máme připravený také dlouhodobý pronájem dieselových generátorů v Krupce, který je cenově výhodnější oproti krátkodobému pronájmu. Stejně tak se zpravidla nevyplatí dieselové generátory kupovat. Kontaktujte nás a zjistěte možnosti výhodnějších cen.

Nezávazná poptávka
Dlouhodobý
pronájem
dieselových generátorů
v Krupce

Pro zákazníky máme připravený také dlouhodobý pronájem dieselových generátorů v Krupce, který je cenově výhodnější oproti krátkodobému pronájmu nebo nákupu vlastní dieselové generátory.

Nejen, že je pořízení vlastní dieselové generátory drahé, ale je potřeba také zařídit palivové hospodářství, pravidelné revize, a především kvalifikovaný personál. To vše pro vás můžeme zařídit i v Krupce za dlouhodobě výhodnou cenu.

Další výhody dlouhodobého pronájmu dieselových generátorů

Výhodou také je, že pokud zřídíte dlouhodobý pronájem elektrocentrály, v případě potřeby vám dovezeme nové dieselové generátory, kterou ihned zapojíme. Bez dalších poplatků či navýšení ceny. Díky vlastnímu palivovému hospodářství také není problém zařídit dodávky nafty z rafinerie přímo v Krupce .

Pokud se rozhodnete pro dlouhodobý pronájem, získáte v ceně také NON-STOP servis dieselových generátorů v Krupce, školené techniky, kteří si vždy poradí a jistotu toho, že i v případě problémů naše společnost zajistí nový dieselový generátor. Stejně tak nemusíte zajišťovat palivové hospodářství. Všechny tyto starosti vám odpadnou díky výhodnému dlouhodobému pronájmu dieselových generátorů v Krupce.

Chci výhodnější pronájem
Centrála a výdejní místa
Kontaktujte nás

Naše společnost má řadu výdejních míst po celé České republice. Při pronájmu i prodeji elektrocentrál našim zákazníkům nabízíme možnost dopravy až na místo užití nebo odběru.