Výhodný pronájem
agregátu v Novém Městě na Moravě

Nabízíme pronájem agregátu v Novém Městě na Moravě pro každou výrobní firmu, festival či stavbu. Ať už to bude stavba mimo dosah elektrické sítě nebo větší akce, Valeon servis s.r.o. vám bude k dispozici i v Novém Městě na Moravě.

Příprava řešení

Než se budeme moci domluvit na konkrétních podmínkách pronájmu agregátu, budeme potřebovat vědět, jak silný máte jistič. Tuto informaci naleznete přímo u jističe, případně na faktuře za elektřinu. Pokud z nějakého důvodu tuto informaci nemáte, bude potřeba zjistit, jaký je celkový příkon odběrových míst a spotřebičů. Užitečná bude rovněž informace o vzdálenostech mezi odběrovým místem a záložním zdrojem. Bez těchto informací nevybereme ideální řešení pro vaši situaci.

Sestavíme nabídku na míru

Pokud si nejste jistí, můžeme k vám vyslat našeho technika, který situaci obhlédne a sestaví nabídku na míru vašim potřebám. Pokud by se jednalo o větší akci, jako například event či festival, mějte k dispozici mapu rozmístění stánků a odběrových míst. Jen tak dokážeme sestavit přesný plán s dostatečně silnou elektrocentrálou. Není snad nic horšího, než když vám v tom nejlepším vypadne proud. 

Kompletní servis

Vedle samotného pronájmu samozřejmě zajistíme dopravu, instalaci a následnou deinstalaci. Samozřejmostí je pro nás také kabelový materiál, nádrž na palivo i trvalá obsluha profesionálním atestovaným elektrikářem. Zkrátka kompletní řešení i pro náročné klienty

Všechny naše elektrocentrály pravidelně testujeme a servisujeme. I proto nabízíme záložní centrály v případě problému, aby vaše akce nebyla ničím ohrožena. To nám umožňuje naše široká flotila centrál s výkonem 400 kVa až 1 800 kVa

Využijte slevy při dlouhodobém pronájmu agregátu

V případě dlouhodobého pronájmu našich elektrocentrál nabízíme slevu, čím déle budete pronajímat, tím větší slevu poskytneme. Zpracování cenové nabídky uděláme zdarma, stačí nás pouze kontaktovat.

Potřebujete
zapůjčit agregát
v Novém Městě na Moravě?

Pro zákazníky máme připravený také dlouhodobý pronájem agregátu v Novém Městě na Moravě, který je cenově výhodnější oproti krátkodobému pronájmu. Stejně tak se zpravidla nevyplatí agregát kupovat. Kontaktujte nás a zjistěte možnosti výhodnějších cen.

Nezávazná poptávka
Dlouhodobý
pronájem agregátu
v Novém Městě na Moravě

Pro zákazníky máme připravený také dlouhodobý pronájem agregátu v Novém Městě na Moravě, který je cenově výhodnější oproti krátkodobému pronájmu nebo nákupu vlastního agregátu.

Nejen, že je pořízení vlastní agregáty drahé, ale je potřeba také zařídit palivové hospodářství, pravidelné revize, a především kvalifikovaný personál. To vše pro vás můžeme zařídit i v Novém Městě na Moravě za dlouhodobě výhodnou cenu.

Další výhody dlouhodobého pronájmu agregátu

Výhodou také je, že pokud zřídíte dlouhodobý pronájem agregátu, v případě potřeby vám dovezeme nový agregát, kterou ihned zapojíme. Bez dalších poplatků či navýšení ceny. Díky vlastnímu palivovému hospodářství také není problém zařídit dodávky nafty z rafinerie přímo v Novém Městě na Moravě .

Pokud se rozhodnete pro dlouhodobý pronájem, získáte v ceně také NON-STOP servis agregátu v Novém Městě na Moravě, školené techniky, kteří si vždy poradí a jistotu toho, že i v případě problémů naše společnost zajistí nový agregát. Stejně tak nemusíte zajišťovat palivové hospodářství. Všechny tyto starosti vám odpadnou díky výhodnému dlouhodobému pronájmu agregátů v Novém Městě na Moravě.

Chci výhodnější pronájem
Centrála a výdejní místa
Kontaktujte nás

Naše společnost má řadu výdejních míst po celé České republice. Při pronájmu i prodeji elektrocentrál našim zákazníkům nabízíme možnost dopravy až na místo užití nebo odběru.