Výhodný pronájem
agregátu v Hluku

Nabízíme pronájem agregátu v Hluku pro každou výrobní firmu, festival či stavbu. Ať už to bude stavba mimo dosah elektrické sítě nebo větší akce, Valeon servis s.r.o. vám bude k dispozici i v Hluku.

Příprava řešení

Než se budeme moci domluvit na konkrétních podmínkách pronájmu agregátu, budeme potřebovat vědět, jak silný máte jistič. Tuto informaci naleznete přímo u jističe, případně na faktuře za elektřinu. Pokud z nějakého důvodu tuto informaci nemáte, bude potřeba zjistit, jaký je celkový příkon odběrových míst a spotřebičů. Užitečná bude rovněž informace o vzdálenostech mezi odběrovým místem a záložním zdrojem. Bez těchto informací nevybereme ideální řešení pro vaši situaci.

Sestavíme nabídku na míru

Pokud si nejste jistí, můžeme k vám vyslat našeho technika, který situaci obhlédne a sestaví nabídku na míru vašim potřebám. Pokud by se jednalo o větší akci, jako například event či festival, mějte k dispozici mapu rozmístění stánků a odběrových míst. Jen tak dokážeme sestavit přesný plán s dostatečně silnou elektrocentrálou. Není snad nic horšího, než když vám v tom nejlepším vypadne proud. 

Kompletní servis

Vedle samotného pronájmu samozřejmě zajistíme dopravu, instalaci a následnou deinstalaci. Samozřejmostí je pro nás také kabelový materiál, nádrž na palivo i trvalá obsluha profesionálním atestovaným elektrikářem. Zkrátka kompletní řešení i pro náročné klienty

Všechny naše elektrocentrály pravidelně testujeme a servisujeme. I proto nabízíme záložní centrály v případě problému, aby vaše akce nebyla ničím ohrožena. To nám umožňuje naše široká flotila centrál s výkonem 400 kVa až 1 800 kVa

Využijte slevy při dlouhodobém pronájmu agregátu

V případě dlouhodobého pronájmu našich elektrocentrál nabízíme slevu, čím déle budete pronajímat, tím větší slevu poskytneme. Zpracování cenové nabídky uděláme zdarma, stačí nás pouze kontaktovat.

Potřebujete
zapůjčit agregát
v Hluku?

Pro zákazníky máme připravený také dlouhodobý pronájem agregátu v Hluku, který je cenově výhodnější oproti krátkodobému pronájmu. Stejně tak se zpravidla nevyplatí agregát kupovat. Kontaktujte nás a zjistěte možnosti výhodnějších cen.

Nezávazná poptávka
Dlouhodobý
pronájem agregátu
v Hluku

Pro zákazníky máme připravený také dlouhodobý pronájem agregátu v Hluku, který je cenově výhodnější oproti krátkodobému pronájmu nebo nákupu vlastního agregátu.

Nejen, že je pořízení vlastní agregáty drahé, ale je potřeba také zařídit palivové hospodářství, pravidelné revize, a především kvalifikovaný personál. To vše pro vás můžeme zařídit i v Hluku za dlouhodobě výhodnou cenu.

Další výhody dlouhodobého pronájmu agregátu

Výhodou také je, že pokud zřídíte dlouhodobý pronájem agregátu, v případě potřeby vám dovezeme nový agregát, kterou ihned zapojíme. Bez dalších poplatků či navýšení ceny. Díky vlastnímu palivovému hospodářství také není problém zařídit dodávky nafty z rafinerie přímo v Hluku .

Pokud se rozhodnete pro dlouhodobý pronájem, získáte v ceně také NON-STOP servis agregátu v Hluku, školené techniky, kteří si vždy poradí a jistotu toho, že i v případě problémů naše společnost zajistí nový agregát. Stejně tak nemusíte zajišťovat palivové hospodářství. Všechny tyto starosti vám odpadnou díky výhodnému dlouhodobému pronájmu agregátů v Hluku.

Chci výhodnější pronájem
Centrála a výdejní místa
Kontaktujte nás

Naše společnost má řadu výdejních míst po celé České republice. Při pronájmu i prodeji elektrocentrál našim zákazníkům nabízíme možnost dopravy až na místo užití nebo odběru.