Přenosné rozvaděče

 

Naše půjčovna elektrocentrál nabízí pro vyvedení výkonu z elektrocentrály řadu rozvaděčů. Pomocí rozvaděčů a prodlužovacích kabelů jsme schopni dovést elektřinu ke každému odběrateli, zákazníkovi. K naše pronájmu elektrocentrály jsme schopni Vám připravit správné dimenzování rozvaděčů.

Mezi hlavní výhody našich rozvaděčů patří fakt, že každá koncová zásuvka má svůj chránič

Je jasné, že v dnešní době se žádná stavba neobejde bez elektrické energie. Možná, že by se svatba dala postavit i bez ní, ale jak dlouho by to trvalo, nechceme ani domýšlet. Způsobů, jak stavbu elektřinou zásobovat, je několik. Pokud máte v dosahu stavby elektřinu, potom je tím nejlepším ale určitě stavební rozvaděč.

Staveništní rozvaděč musí splňovat hned několik náležitostí, kvůli funkčnosti i bezpečnosti. Z ohledu bezpečnosti jsou veškeré náležitosti elektrického rozvaděče přesně stanoveny ČSN, jako prozatímního elektrického zařízení. Součást venkovního zásuvkového rozvaděče musí být také prohlášení o shodě, které je součástí zákona 22/1997 Sb. Elektrické rozvaděče, které Vám můžeme nabídnout, přesně splňují tyto náležitosti, co se funkčnosti týče, tam je velmi důležité, aby byl rozvaděč lehký, a byla s ním snadná manipulace a jeho zapojení.

Nabízíme Vám možnost koupě, či pronájmu stavebních rozvaděčů, které Vám rádi pomůžeme i zapojit. Ačkoliv zapojení elektro venkovního rozvaděče je celkem snadné, pokud elektřině nerozumíte, rozhodně byste se do toho neměli pouštět a raději to svěřit odborníkovi.

Pokud se rozhodnete rozvaděč připojovat sami, je potřeba věnovat pozornost návodu k zapojení. Jestliže se však rozhodnete vybrat si jeden z rozvaděčů elektro venkovních u nás, potom si s tím nemusíte dělat starosti a raději můžete i zapojení svěřit do našich rukou.

Elektrické rozvaděče se mohou hodit nejenom na stavbách, ale všude tam, kde potřebujete venku dostatečný přívod elektrické energie a máte možnost se na ni někde v blízkosti připojit. Jsou tak skvělou alternativou elektrocentrál, které Vás stojí ještě palivo a které se tedy hodí spíše tam, kam elektřinu možné natáhnout není.

Pokud potřebujete zakoupit, či jen pronajmout elektrický rozvaděč, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám ho poskytneme.

KONTAKT

Valeon servis s.r.o.

IČO:  242 272 34

DIČ:  CZ 242 272 34

Sídlo: Sokolská 1605/66,

Nové Město,120 00 Praha 2

POBOČKY

PRAHA - Všechromy 99

BRNO  - Holubice

OSTRAVA -  Štramberk

OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Pá  8:00 - 17:00 hod

NAŠI PARTNEŘI

Obchod elektrocentrály

Tel: +420 722 008 007

E-mail.:  info@valeon.cz

Obchod kompresory

Tel:+420 722 008 009

info@valeon.cz

SERVIS ELEKTROCENTRÁL

Tel.: + 420 778 050 267

hujeval logo.jpg
logo_VALEON.jpg