KONTAKT

Valeon servis s.r.o.

IČO:  242 272 34

DIČ:  CZ 242 272 34

Sídlo: Sokolská 1605/66,

Nové Město,120 00 Praha 2

POBOČKY

PRAHA - Všechromy 99

BRNO  - Holubice

OSTRAVA -  Štramberk

OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Pá  8:00 - 17:00 hod

NAŠI PARTNEŘI

Obchod elektrocentrály

Tel: +420 722 008 007

E-mail.:  info@valeon.cz

Obchod kompresory

Tel:+420 722 008 009

info@valeon.cz

SERVIS ELEKTROCENTRÁL

Tel.: + 420 778 050 267

hujeval logo.jpg
logo_VALEON.jpg

Přenosné rozvaděče

 

Naše půjčovna elektrocentrál nabízí pro vyvedení výkonu z elektrocentrály řadu rozvaděčů. Pomocí rozvaděčů a prodlužovacích kabelů jsme schopni dovést elektřinu ke každému odběrateli, zákazníkovi. K naše pronájmu elektrocentrály jsme schopni Vám připravit správné dimenzování rozvaděčů.

Mezi hlavní výhody našich rozvaděčů patří fakt, že každá koncová zásuvka má svůj chránič

Je jasné, že v dnešní době se žádná stavba neobejde bez elektrické energie. Možná, že by se svatba dala postavit i bez ní, ale jak dlouho by to trvalo, nechceme ani domýšlet. Způsobů, jak stavbu elektřinou zásobovat, je několik. Pokud máte v dosahu stavby elektřinu, potom je tím nejlepším ale určitě stavební rozvaděč.

Staveništní rozvaděč musí splňovat hned několik náležitostí, kvůli funkčnosti i bezpečnosti. Z ohledu bezpečnosti jsou veškeré náležitosti elektrického rozvaděče přesně stanoveny ČSN, jako prozatímního elektrického zařízení. Součást venkovního zásuvkového rozvaděče musí být také prohlášení o shodě, které je součástí zákona 22/1997 Sb. Elektrické rozvaděče, které Vám můžeme nabídnout, přesně splňují tyto náležitosti, co se funkčnosti týče, tam je velmi důležité, aby byl rozvaděč lehký, a byla s ním snadná manipulace a jeho zapojení.

Nabízíme Vám možnost koupě, či pronájmu stavebních rozvaděčů, které Vám rádi pomůžeme i zapojit. Ačkoliv zapojení elektro venkovního rozvaděče je celkem snadné, pokud elektřině nerozumíte, rozhodně byste se do toho neměli pouštět a raději to svěřit odborníkovi.

Pokud se rozhodnete rozvaděč připojovat sami, je potřeba věnovat pozornost návodu k zapojení. Jestliže se však rozhodnete vybrat si jeden z rozvaděčů elektro venkovních u nás, potom si s tím nemusíte dělat starosti a raději můžete i zapojení svěřit do našich rukou.

Elektrické rozvaděče se mohou hodit nejenom na stavbách, ale všude tam, kde potřebujete venku dostatečný přívod elektrické energie a máte možnost se na ni někde v blízkosti připojit. Jsou tak skvělou alternativou elektrocentrál, které Vás stojí ještě palivo a které se tedy hodí spíše tam, kam elektřinu možné natáhnout není.

Pokud potřebujete zakoupit, či jen pronajmout elektrický rozvaděč, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám ho poskytneme.