• ondrej valek

Napsali o naší půjčovně elektrocentrál

Aktualizace: 14. lis 2019

Život bez elektřiny si už sotva dokážeme představit. Ovšem i dnes jsou místa, kam tato není zavedena a sotva někdy zavedena bude. Protože vést kabely na louky, do lesů, nad vodní hladinu a podobně by byla hloupost, to by se nikomu nevyplatilo a vesměs by to nikdo ani nevyužil. Ovšem i na takovýchto neelektrifikovaných místech se občas koná něco, co si připojení k elektrické síti žádá. A co počít ve chvíli, kdy není široko daleko ani jedna jediná zásuvka, ba ani konec napájeného kabelu?

📷

250kVA s ATS

Pak je zkrátka jediným možným řešením elektrocentrála. Protože se tam nikdo nebude urychleně stavět se sloupy elektrického vedení nebo hloubit výkop pro podzemní kabel. Ovšem je logické, že ne každý má peníze a náladu na to, aby si elektrocentrálu koupil. A nemá ani důvod tak činit, pokud by mu tato po nanejvýš několika ojedinělých použitích doma jenom zabírala místo. A naštěstí si ji nikdo ani kupovat nemusí. Protože si ji lze i jenom jednoduše pronajmout. Elektrocentrály i agregáty si tak lze pořídit i jenom na konkrétní dobu, kdy je jich zapotřebí, a to včetně doplňkových služeb.

Půjčit si toto zařízení je velice rozumné řešení, a to proto, že je tu záruka kvality a spolehlivosti, že zdejší zaměstnanci dovezou zvolené zařízení až na místo určení, ať je toto kdekoliv v naší zemi, a tam ho připojí a zprovozní, že tu provádějí pravidelný dohled i servis stacionárních elektrocentrál u zákazníků,… A tak může mít svůj zdroj energie každý. Pořadatelé kulturních akcí pod širým nebem, lidé postižení výpadkem proudu, průmyslové podniky, stavbaři,… Pro každého se tu najde taková varianta, jež mu bude svými parametry plně vyhovovat, výběr je tu více než dostatečný. A k tomu jsou tu k mání i rozvaděče, kabeláž i palivové nádrže. A není to ani drahé.

📷

Takže je rozhodně lepší si něco podobného půjčit, než rušit zajímavé akce, omezovat výrobu nebo sedět doma potmě, nemyslíte? A kdyby vám snad půjčení z neznámého důvodu nevyhovovalo, nezoufejte. Konec konců vám tu klidně vhodné zařízení i prodají. Každému co jeho jest. více na www.hujeval.cz a www.valeon.cz , https://www.elektrocentraly-pujcovna.cz/

KONTAKT

Valeon servis s.r.o.

IČO:  242 272 34

DIČ:  CZ 242 272 34

Sídlo: Sokolská 1605/66,

Nové Město,120 00 Praha 2

POBOČKY

PRAHA - Všechromy 99

BRNO  - Holubice

OSTRAVA -  Štramberk

OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Pá  8:00 - 17:00 hod

NAŠI PARTNEŘI

Obchod elektrocentrály

Tel: +420 722 008 007

E-mail.:  info@valeon.cz

Obchod kompresory

Tel:+420 722 008 009

info@valeon.cz

SERVIS ELEKTROCENTRÁL

Tel.: + 420 778 050 267

hujeval logo.jpg
logo_VALEON.jpg